Serwer Plików Online

Wszystkie Twoje pliki, gdziekolwiek jesteś


Ta usługa to Aktówka – przestrzeń do 2TB (2000 GB) do przechowywania danych i pracy na nich w chmurze.!

 

Te same pliki na każdym komputerze


Aktówka pojawia się jako nowy dysk na komputerze. Możesz go używać jak każdy inny dysk – przeciągaj i upuszczaj pliki, otwieraj je w ulubionych programach. Wszystkie dane są synchronizowane w chmurze oraz pomiędzy wszystkimi komputerami, wiec pliki są z Tobą zawsze! Kiedy zaktualizujesz plik na jednym komputerze zostanie on zaktualizowany również na pozostałych komputerach. Dzięki temu możemy korzystać z tych samych zasobów w kręgu znajomych lub rodziny..

 

 

Używaj swoich plików wszędzie i na każdym urządzeniu


 

Dzięki naszej aplikacji możesz uzyskać dostęp do plików z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. Tak z komputera jak i z telefonu czy tabletu. Możesz przesyłać muzykę, filmy, przeglądać zdjęcia i edytować dokumenty online. Mamy aplikacje dla iPhone, iPada, Androida, Chrome OS i Windows. Dodatkowo nasza mobilna strona pozwala na dostęp z dowolnego urządzenia, dzięki temu, że Twoje dane są umieszczone w chmurze

 

 

Udostępniaj dane jednym kliknięciem


Potrzebujesz wysłać duży plik lub wiele plików do znajomych, rodziny, przyjaciół lub współpracowników ? Teraz to

żaden problem! Dzięki Dyskowi internetowemu możesz udostępniać pliki za pomocą jednego kliknięcia. Możesz też udostępniać pliki publicznie (dla każdego) lub ustawić dostęp prywatny tylko dla wybranych osób. Pełne bezpieczeństwo i i prywatność. Wybierz tylko komu a my wyślemy im mailem nazwę użytkownika i hasło.

Oferta miesięczna


0,5TB na Miesiąc

39,99 PLN


1TB na Miesiąc

59,99 PLN


2 TB na Miesiąc

99,99 PLN


 

Oferta roczna


0,5TB na Rok

399 PLN


1TB na Rok

599 PLN


2 TB na Rok

999 PLN